Слова співчуття з приводу смерті Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса

29 декабря 2020 - Денис Эзров

     17 грудня 2020 року стало відомо, що Харківський міський голова Геннадій Адольфович Кернес, якого харків’яни обрали на цей пост втретє, пішов із життя, не здолавши наслідків коронавірусної інфекції.
     Геннадій Адольфович був яскравою особистістю, любив Харків і багато зробив доброго для нашого міста, ставши, за думкою багатьох, найуспішнішим мером не тільки в історії Харкова, а і всієї України. За 10 років мерства Харків перетворився у по справжньому доглянуте місто з дитячими площадками, шикарними парками та скверами, лавочками, урнами тощо. За ці роки Харків отримав багато нагород як комфортне для проживання місто, що успішно розвивається. Дійсно, багато жителів та гостей нашого міста звертає увагу, що Харків став дійсно європейським містом.
Дуже б хотілося, аби ми і надалі бачили реалізацію ідей, програм розвитку Харкова, які підтримував Г.А. Кернес та його команда.
     Люди міста Харків, територіальна громада м. Харків висловлює співчуття рідним і близьким Геннадія Адольфовича з приводу закінчення його Життя у цьому фізичному тілі, а також усім харків’янам, іншим, хто поважав і любив нашого мера, для кого його смерть є сумом.
     Нехай гасло, за яким творив у Харкові Геннадій Адольфович та його команда: “Любить Харьков – работать для людей!”, – підхопить кожен житель нашого міста, а також всі посадовці, від яких залежить подальша судьба нашого міста, аби наше місто ставало все кращим і кращим для життя.
     Світла пам’ять та глибока пошана Геннадію Адольфовичу Кернесу!